Przyszłość naszych dzieci zależy (także) od naszych wyborów

przez | 11 lutego 2015

Witam, chciałem się was dziś zapytać o wasze preferencje wyborcze. Zbieram dane od możliwie jak największej grupy Polaków, więc za każdy głos będę wdzięczny.

CISZA WYBORCZA

twój głos ma znaczenie

Ja przyznam, że w pierwszej turze będę głosował na Pana Pawła Kukiza. Dlaczego? Jest to człowiek z ogromną charyzmą, ma w … poważaniu establishment, nie ulega presji politycznej poprawności, nie jest reprezentantem partyjniactwa polskiego. Mam nadzieję, że namiesza. Jeśli się mu nie uda przejść do drugiej tury, to rozważam opuszczenie głosowania w drugiej turze. No, ale Wy macie swój rozum i swoje serce serce, więc typujcie SWOICH kandydatów. Będę również wdzięczny za wszystkie komentarze.

3 myśli nt. „Przyszłość naszych dzieci zależy (także) od naszych wyborów

  1. supertata Autor wpisu

   Dzięki za głos, w sprawie. Ja już od lat głosuję na osoby walczące z systemem i za taką uważam Kukiza

   Odpowiedz
 1. GordaanJawn

  Ida wybory 2015. Polska potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim trzeba wyjść z domu i zagłosować. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam ktoś nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim Facebooku, w komentarzach, gdzie tylko się da. Wykorzystajmy siłę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge