O blogu i jego autorze

Urodziłem się w 1978 roku,  niedługo więc już czterdziestka… 7 maja 2013 urodził się nasz ukochany synek, co zmieniło radykalnie nasze (moje i mojej najukochańszej żony) życie. Jestem humanistą, pracuję w budżetówce. Prowadzę kilka blogów na różne tematy. W zasadzie, to cały blog jest o mnie. Wszystkich zachęcam do kulturalnego komentowania  moich wpisów.

7 myśli nt. „O blogu i jego autorze

 1. Tomasz Wawak

  Dzień dobry,

  W związku z prowadzoną przez Państwa działalnością, przesyłam Państwu propozycję podjęcia współpracy z serwisem http://www.whitepress.pl

  Serwis powstał po to, by pomóc Wydawcom portali internetowych zarabiać na publikacji artykułów sponsorowanych i zyskiwać wartościowe teksty eksperckie. Współpraca z WhitePress jest całkowicie bezpłatna, od Wydawców nie jest pobierana prowizja!

  Wydawcy sami ustalają ceny i warunki publikacji! Główną zasadą działania WhitePress jest jakość, dlatego współpraca proponowana jest wartościowym serwisom. Właścicielami serwisów mogą być firmy i osoby fizyczne.

  Jak działamy?

  Poszukujemy Reklamodawców publikujących artykuły sponsorowane (aktualnie posiadamy ich w platformie ponad 1000)
  Poszukujemy ekspertów – Reklamodawców, którzy przygotują artykuły zamówione przez Wydawców – wartościowe i pozbawione charakteru reklamowego
  Weryfikujemy nadesłane teksty, tak, aby wydawnictwa otrzymały dopracowane artykuły, gotowe do publikacji
  Płacimy natychmiast!

  (W naszym systemie rejestrują się zarówno Reklamodawcy, jak i Wydawcy. Ci pierwsi zgłaszają popyt na publikacje swoich treści na dobrych stronach internetowych, Wydawcy natomiast publikują takowe treści, oczywiście zgodnie z otrzymywanym zamówieniem. Przed finalizacją jakiegokolwiek zlecenia, macie Państwo dostęp do danej treści, można ją weryfikować pod kątem zgodności z portalem oraz jej treści. Takie publikacje są oczywiście płatne, Wydawcy za każdą publikację otrzymują wynagrodzenie /cena jest ustala subiektywnie/, a środki gromadzone są na koncie w systemie. Wypłaty można dokonać w dowolnym momencie.)

  Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://www.whitepress.pl.

  W serwisie WhitePress można się w prosty sposób zarejestrować i dodać własne strony / portale wraz z ofertą. W razie problemów lub braku czasu chętnie w tym pomożemy (dodamy wszystkie Państwa serwisy wraz z opisami i prześlemy do wglądu i akceptacji). W praktyce cały proces polega na szybkiej rejestracji i następnie w panelu użytkownika uzupełnia się szczegóły oferty, wraz z cenami i podaje oglądalność serwisu. I tak:

  Rejestracja
  Aby portal znalazł się w serwisie niezbędna jest rejestracja. W procesie tym należy uzupełnić informacje o popularności, tematyce serwisu, a także szczegółach tekstu (wszystko znajduje się w formularzu). http://www.whitepress.pl/#wydawca. Portal będzie aktywny dopiero po akceptacji regulaminu, dlatego też można najpierw zobaczyć jak działa rejestracja – to jeszcze do niczego nie zobowiązuje.

  Cena
  Aby konto portalu było aktywne niezbędne jest określenie ceny (Ważne jest aby cena w polu „cena oficjalna” różniła się od „ceny dla WhitePress”). Cena dla WhitePress to ta, którą otrzymają Państwo za publikację artykułu. Także Państwo sami określają cenę i możecie tą cenę zmieniać, gdy zajdzie taka potrzeba. Ilość artykułów, które trafiają do Państwa ma z tym ścisły związek, więc warto jest ustalić atrakcyjną cenę.

  Płatności i publikacja artykułu
  W momencie, gdy znajdzie się Reklamodawca zainteresowany publikacją artykułu u Państwa, płaci na nasze konto, z kolei my sprawdzony i poprawiony tekst przesyłamy Państwu. Korzystamy także z systemu copy scape, który sprawdza unikalność tekstu. Po poprawnej publikacji na Państwa stronie i otrzymaniu faktury VAT wykonujemy przelew na Państwa konto (najpóźniej do 1 dnia roboczego po otrzymaniu faktury, a w praktyce zaraz po jej otrzymaniu). Posiadamy w serwisie funkcję kontroli publikacji artykułów w czasie. Oczywistym jest, że redakcja sama sprzedaje też teksty sponsorowane, a ich nadmiar może zaszkodzić Wydawcy. Dlatego też będziemy zapobiegać takim sytuacjom.
  Współpracujemy także z osobami fizycznymi rozliczając się na umowy cywilnoprawne, wystawiamy PIT-y itp.

  Artykuły eksperckie (opcjonalnie)
  Zajmujemy się także pośrednictwem w publikacji artykułów eksperckich. Poszukujemy Reklamodawców – ekspertów. Artykuły eksperckie to obiektywne, wartościowe teksty (zawierające grafiki, infografiki itd.), przygotowane przez Reklamodawcę. Nie zawierają one treści reklamowych, a jedynie podpis firmy, która je przygotowała (nazwa, imię i nazwisko autora, link do strony). Artykuły takie są wartościowe dla Wydawcy, gdyż przekazują unikalną i praktyczną wiedzę. Dla Reklamodawcy są dobrą formą PR. Za artykuły eksperckie Wydawca nie otrzymuje wynagrodzenia.

  (Jeśli chodzi o ofertę, tzn. ceny publikacji, wszystko tak na prawdę zależy od Redakcji Państwa portalu, gdyż my staramy się nie narzucać sztywnych wymagań, lecz jesteśmy otwarci na współpracę. Dodając portal do naszego systemu każdy Wydawca widzi formularz oferty, w którym zaznacza cenę, jaka go interesuje za publikacje. Oczywiście dobrze jak ta stawka jest jest nieco niższa od tej oficjalnej, jaką macie Państwo w głównym cenniku – wówczas pomaga to promować portal, a także zwiększa popyt na zamówienia ze strony Klientów. We wspomnianym formularzu tworzenia oferty należy również podać dane bardziej szczegółowe, tzn. czy wpis promowany jest na stronie głównej (jeśli tak, to ile dni), czy akceptowane są w nim linki dofollow, można też dopisać swoje uwagi/specjalne wymagania dotyczące artykułów. Oczywiście otrzymanie zamówienia na publikację tekstu nie jest równoznaczne z koniecznością wykonania tego zadania, bo jeśli jest on niezgodny z charakterystyką lub specyfiką Państwa portalu, to można w nim zasugerować poprawki, a nawet go odrzucić, bez konsekwencji. Jak więc można zauważyć, Wydawca sam ustala wszystkie szczegóły, posiada wolną rękę co do tworzenia własnej oferty oraz dalszych publikacji.)

  Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości, ale też nie są Państwo zainteresowani także proszę o informację zwrotną. Jeżeli taki model Państwa nie satysfakcjonuje (rejestracja), to także prosimy o kontakt, gdyż jesteśmy otwarci na inne opcje współpracy w zakresie publikacji artykułów sponsorowanych na Państwa portalach.

  Zapraszam do kontaktu.

  Pozdrawiam
  Tomasz Wawak


  Tomasz Wawak
  Redaktor serwisu
  http://www.whitepress.pl
  tel. 603 54 00 97
  fax. (33) 470 30 44

  Odpowiedz
 2. supertata Autor wpisu

  Z tego co wiem, to mój blog, ma póki co za małą liczbę czytelników, żebym mógł rozpocząć współpracę z zwami.

  Odpowiedz
 3. Kamila Chryścina

  Witam
  Chcielibyśmy się z Panem skontaktować . Mógłby Pan udostępnić nam dane kontaktowe ?
  Pozdrawiam Kamila Chryścina
  accessPro Sp. z o.o.

  Odpowiedz
 4. Kamila Muller

  Witam.
  Pisze w dość nietypowej sprawie.Pisze prace magisterską na temat ojcostwa i szukam wspaniałych ojców, którzy zgodzą się na przeprowadzenie wywiadu. Znalazłam Pana bloga w internecie i jestem ciekawe czy zgodziłby się Pan na przeprowadzenie takiego wywiadu. Wywiad może być przez telefon bądź e-mail.
  Bardzo proszę przemyśleć moja ogromną prośbę i proszę o kontakt.

  Pozdrawiam
  Kamila Muller

  Odpowiedz
 5. find-way.net

  Dominik jest tata dwojki dzieci, na co dzien zajmuje sie finansami przedsiebiorstw. Jego blog to skarbnica wiedzy o finansach… domowych. Jesli nie wiesz, ile kosztuje utrzymanie dziecka – zajrzyj na bloga. Dominik pokazuje, ze tak naprawde nie liczy sie to, ile zarabiasz. Najwazniejsze, ile zostaje ci w portfelu pod koniec miesiaca.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge