Nowe wymówki

By | 29 kwietnia 2015

Jednak wam ich nie oszczędzę. Dlaczego tyle nie blogowałem? Uff brak weny, marnotrawienie czasu na głupoty ( to głównie). Sporo czasu zmarnotrawiłem też na wybór odpowiedniej skórki dla mojego bloga o zarabianiu w sieci. Nie piszę, to wiadomo, nie ma komentarzy/ odwiedzających, co jeszcze bardziej zniechęca. Żona też jest na tyle przemęczona, że nawet jakbym poprosił ją o napisanie połowy strony, to nie dałaby rady. To tyle jeżeli chodzi o wymówki.

Zbliżają się drugie urodziny Frania

Trzeba więc zakupić prezent. My kupiliśmy wielkie auto do odpychania się nogami. Teraz pozostaje jeszcze zorganizować przyjęcie i będzie z głowy. Jak ten czas szybko ucieka. W jednym z poprzednich postów popełniłem mały słownik polsko-frankowy. W tej chwili nasz synuś radzi sobie coraz lepiej z coraz dłuższymi zdaniami. Wiadomo, że sposób wymawiania niektórych słów powoduje , że niektóre zrozumiałe są jedynie dla wąskiego grona odbiorców (mamy i taty). Ale ogólnie jestem pod wielkim wrażeniem jego postępów. Co poza tym? Czekamy na decyzję komisji rekrutacyjnych w żłobkach i zobaczymy co z tego wyjdzie.

no excuses

3 thoughts on “Nowe wymówki

  1. supertata Post author

   Myślę, że już wkrótce nowy post, idziemy na zebranie w/sprawie żłobka

   Reply
 1. Aneta z Paryża

  Najgorzej jest zacząć, pisać, potem przestać… przekładać, przekładać… Ale z lenistwem trzeba walczyć! Nie rezygnuj z bloga – świetnie się go czyta! Wszystkiego dobrego życzę! :)
  Aneta z Paryża ostatnio opublikował…Wycieczka do DisneylanduMy Profile

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge