Nowe łóżeczko i inne bieżączki

przez | 24 marca 2015

Cześć i czołem wszystkim czytelnikom mojego bloga. Małe usprawiedliwienie. Długo nie pisałem, mało też udzielałem się też w blogosferze, ale blogowanie to przecież nie przymus? Podziwiam wszystkich tych, którzy są w stanie wyprodukować 2-3 posty na tydzień. U mnie optimum to dwa posty na miesiąc. Teraz po tłumaczeniu przechodzę więc do spraw bieżących.

Nowe łóżeczko

Franiu jako niezwykle żywy chłopiec doprowadził do niemal całkowitej degradacji dotychczasowego łóżeczka. Wspomniane łóżeczko to dostaliśmy w całkiem niezłym stanie od mojego brata i od bratowej. Posłużyło niemal dwa lata, aż dolna część (pod materacem) ułamała się przy śrubie mocującej. Naprawiłem łóżeczko tak by było stabilne, ale razem z małżonką postanowiliśmy, że kupimy nowe łóżeczko. Trochę się zastanawialiśmy, czy nie kupić już łóżeczka bez szczebelek, ale oboje uznaliśmy, że póki co kupimy właśnie takie ze szczebelkami. Odwiedzając różne sklepy z artykułami  nie mogłem się nadziwić ile tandety jest dostępne na rynku. Ostatecznie wybraliśmy łóżeczko  znanej firmy Klupś z serii Marsell (nieco podobne jest łóżeczko Bartek). Franiu szybko się zaaklimatyzował, co jest najważniejsze w całej sytuacji. Mam nadzieję, że łóżeczko przetrwa do momentu aż Franiu nieco wyrośnie i będzie mogło jeszcze posłużyć innemu dziecku (kto wie może naszemu?). To tyle na dziś.

Pozdrawiam wiernych czytelników.

Łóżeczko dziecięce Klupś

3 myśli nt. „Nowe łóżeczko i inne bieżączki

 1. Małgorzata

  2 lata wytrzymałości łóżeczka to zbyt krótki okres. Kiedyś łóżeczka dla dzieci służymy całym pokoleniom, a obecnie bardziej stawia się na to, aby były jak najlżejsze i ładne.
  Tymczasem jego wytrzymałość powinna uwzględniać bardziej energiczne ruchy dziecka, np. podczas energicznego nim potrząsania.
  Małgorzata ostatnio opublikował…Okulary czy szkła kontaktowe?My Profile

  Odpowiedz
  1. supertata Autor wpisu

   Dzięki za komentarz, z tym potrząsaniem to brzmi to dość dwuznacznie ale rozumiem, że miałaś na myśli, że dziecko potrząsa łóżeczkiem. Pozdrawiam

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge