Dół finansowy

By | 11 czerwca 2014

Witam,

nasz synuś ma już trzynaście miesięcy. Biega jak szalony. Wiadomo, wszystko trzeba zamykać i mieć oczy dookoła głowy. Ale też wiadomo, że to sama radość. Przedwczoraj zorganizowaliśmy roczek, byli dziadkowie, rodzice chrzestni, ich dzieci, ale nie było alkoholu. Wyszło całkiem całkiem sympatycznie.

Problemy finansowe młodego taty

Ale nie o tym chciałem pisać. Musieliśmy ze względów technicznych zrobić remont łazienki. Wyniosło nas to całkiem sporo. Poza tym przedłużający czas remontu spowodował, że całe planowanie budżetu wzięło w łeb. Wpadliśmy więc w niezłe tarapaty, można by rzec dół finansowy.

Na całe szczęście zacisnęliśmy pasa, wyznaczyliśmy cele i wszystko jakoś ruszyło, ale cała ta sytuacja dała mi do myślenia. Może powinienem coś zmienić, jeśli dotychczasowa praca nie pozwala na godne życie mojej rodziny, której głową powinienem być, a czasami się czuję jej ogonem. Zamierzam wejść w biznes Oriflame i podziałać też trochę z tym przez internety.

O czym nie będę jednak pisał

Ostatnio dużo myślę na temat wiary, nie śmiejcie się, to nie onet, ani gazeta, jak się wam nie podoba to nie musicie tego czytać. Na blogu nie będę jednak publikował moich przemyśleń z zakresu religii czy filozofii. Ten blog jest bowiem dla wszystkich.

Pozdrawiam wszystkich

One thought on “Dół finansowy

  1. Andrzej

    Za 6 miesięcy też spodziewam się potomka (nie wiemy jeszcze czy chłopak, czy dziewczynka) i czasem też mnie dopadają obawy o finanse. Ale będzie dobrze, ważne aby dziecko było zdrowe, a z finansami jakoś da się radę !
    Andrzej ostatnio opublikował…Pożyczka chwilówka Vivus.My Profile

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge