Chusteczki nawilżane

By | 14 grudnia 2013

Witam,

Zgodnie z tym, co napisałem chciałbym zacząć opisywać kolejne produkty związane z pielęgnacją dziecka na pierwszy ogień pójdą chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt.

  1. Kindii różowe

Nasz numer 1. Są bardzo delikatne i nie pozostawiają podrażnionej skóry. Składają się w 98 % z wody. Opis ze strony abcmalucha.eu:

Chusteczki CLEANIC Kindii dzidziuś Baby Sensitive w różowym opakowaniu są przeznaczone dla niemowląt od pierwszego dnia, i w sposób szczególny dbają o delikatną skórę w tym okresie.

CLEANIC Kindii dzidziuś Baby Sensitive stworzyliśmy dla niemowląt od pierwszego dnia do codziennej pielęgnacji skóry wymagającej szczególnie delikatnej troski. Delikatna formuła balsamu, oprócz substancji minimalizujących ryzyko alergii i podrażnień, zawiera aż 98% krystalicznie czystej wody, dzięki czemu skóra maluszka jest oczyszczona delikatnie jak przy jej użyciu.

  1. Bobini

Tanie ale beznadziejne. Drażnią skórę naszego maleństwa. Pupcia pozostaje czerwona, poza tym są zbyt mokre. Niektórzy oceniają je jednak zupełnie inaczej.

  1. Dada

popularna linia z Biedronki wybierajcie wersję tylko z emolientami, które kiedyś były dostępne w ofercie specjalnej. Tutaj ciekawa opinia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge