Brak internetu

By | 12 czerwca 2015

Witam was po długiej, może dla niektórych za długiej przerwie. Do napisania postu zmotywowaliście mnie wy kochani czytelnicy. Wiecie miłe jest otrzymać komentarz w stylu „dobrze się Ciebie czyta”. Ostatni miesiąc to czas kampanii wyborczej, debat, podsłuchów, memów, w co też trochę się angażowałem (a co mam prawo).Jestem tym wszystkim już zmęczony i wypalony. Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale mam wrażenie, że np. w takich Niemczech zwolennicy różnych opcji potrafią się lepiej ze sobą współpracować i koegzystować. Ale może to tylko moje złudzenie? Drugi bodziec to brak netu, chyba jestem od niego uzależniony tak jak wcześniej byłem od tv. Tyle co ja marnuję czasu na bezproduktywne siedzenie na necie to szok.

Zebranie organizacyjne w sprawie żłobka

Z bieżących spraw, to chciałbym się podzielić z wami tym, że po 20 czerwca będzie zebranie organizacyjne dla rodziców w żłobku, w którym przyjęto naszego Frania. O szczegółach was oczywiście poinformuję (zrobię mini relację). Niestety naszego synka nie przyjęli do żłobków, na których najbardziej nam zależało, ale nie narzekam, gdyby coś było nie tak to przeniesiemy Frania do żłobka prywatnego. Ale na razie będę starał się nie szukać dziury w całym i dać szansę wykazać się Paniom opiekunkom.

To tyle na razie. 3 majcie się ciepło, i taki mały apel do rodaków: mimo wszelkich różnic szanujmy się, a dla wszystkich z nas ta Polska, którą mamy okażę się lepszym miejscem do życia

PS. Net załatwiłem telefonem do dialogu. Może nie blogowałem, bo mam uszkodzony touchpad w laptopie, który znacznie utrudnia edycję dokumentów.

5 thoughts on “Brak internetu

    1. supertata Post author

      Dzięki za motywację i już idę odwiedzić twój blog. Ponad miesiąc nie używałem już feedly więc z czytaniem blogów inncyh też było trochę kiepsko. Ale teraz żłobek, później wakacje, więc tematy bedą.

      Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge